Новини

У Закарпатській обласній бібліотеці ім. Ф. Потушняка працювала “жива бібліотека”

Вчора 5 грудня з нагоди Міжнародного дня волонтерів в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф. Потушняка працювала“жива бібліотека”.

5 грудня по всій Землі відзначають Міжнародний день волонтерів. Ми не могли оминути цей день, адже у нашому місті є багато чудових людей, для яких волонтерство стало стилем їх життя. У нашій “живій бібліотеці” можна було “почитати” 6 книг. Серед цих “живих книг” були волонтери зі Сполучених Штатів Америки, двоє з яких є волонтерами Корпусу Миру, а також наші місцеві волонтери.

У всіх присутніх була можливість поспілкуватися з кожним волонтером зокрема. Волонтери ділились своїм досвідом волонтерства і давали відповідь, мабуть, на саме головне питання, яке цікавило всіх – що спонукує людей витрачати свій особистий час, сили, кошти, а декого, навіть, полишити свій рідний дім на два роки для роботи, яка не завжди цінується іншими і за яку тобі не дають ані цента?

“У мене завжди були дві пристрасті у житті. Одна з них – це допомагати людям, а інша – пізнавати культуру інших народів. Корпус Миру допоміг мені поєднати ці два захоплення завдяки волонтерській діяльності”, - ділиться волонтерка Корпусу Миру Сабріна Корт. “Я радію від того, що приїхала на Україну і маю можливість допомагати українцям. У вас чудова молодь, яка любить свою країну і хоче змінювати її на краще.”

А про свою мотивацію Анастасія Боднар, учениця 7(11) класу Лінгвістичної гімназії ім. Т.Г. Шевченка, каже: “Мотивацією для мене завжди стають люди, їх емоції, зацікавленість у тому, що я роблю. Коли я розумію, що можу зробити чиєсь життя кращим, це стає мотивацією рухатись у заданому напрямку. Волонторство для мене – це своєрідний спосіб самовираження. Роблячи щось вартісне, потрібне я ніби заявляю світові про своє існування. ”

Атмосферу цікавого спілкування доповнила музика у виконанні студента музичного коледжу Миколи Хамника. Крім того, усі присутні мали змогу долучитися до благодійної справи, а саме збір коштів на подарунки літнім людям, які перебувають у місцевому Центрі соціального обслуговування.

Отож, волонтерити чи ні – це особиста справа кожного. Якщо серце Вас спонукує зробити щось хороше, послухайте його. І пам’ятаймо: волонтерами не народжуються, волонтерами стають!

Любов Толстова,

координатор ІРЦ “Вікно в Америку”

Нагадаємо, В Ужгороді американські та українські волонтери розповідатимуть про свою діяльність

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.