У Виноградові 15-річний хлопець обікрав автомайстерню

Поліція розшукала 15-річного виноградівця, який близько двох тижнів переховувався від виконання рішення суду за скоєння грабежу та знаходився у розшуку.

За цей період у Виноградові юнак встиг скоїти серію крадіжок з автомобілів та одну з території автомайстерні

На початку квітня до поліції Виноградова надійшли ряд заяв про скоєння крадіжок з автомобілів. Усі потерпілі працівники місцевого підприємства, які на момент скоєння крадіжки працювали у нічну зміну.

«В ході розслідування було встановлено, що невідома особа  підбираючи ключ або пошкоджуючи замок серед ночі  проникав   у салони автомобілів, які були на парковці біля підприємства, де працювали потерпілі, та викрав звідти дві автомагнітоли, 2500 гривень та барсетку з документами. Було зрозуміло, що крадіжки скоює один і той самий крадій, – коментує слідчий Виноградівського відділення  поліції. – В ході проведення оперативно-розшукових та слідчих дій було встановлено та розшукано 15-річного хлопця, який підозрюється у скоєнні даних крадіжок. Цей же хлопчина близько двох тижнів розшукувався поліцією так як ухилявся від виконання рішення суду». 

Наприкінці березня вироком Виноградівського  районного суду  хлопця було визнано  винним  у скоєнні грабежу та призначено покарання  чотири роки та три місяці позбавлення волі.

В ході проведення слідчих дій окрім чотирьох крадіжок з автомобілів було встановлено, що хлопець також скоїв крадіжку з місцевоі автомайстерні, звідки викрав запчастини на суму близько 10 тисяч гривень. Крадені автомагнітоли та автозапчастини знайдено та вилучено, - повідомляє Головне управління Національної поліції у Закарпатській області. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...