Новини

У Великому Березному задля «Ідеї» націоналісти грали у футбол

20 жовтня «Карпатська Січ» провела у Великий Березний футбольний турнір, який мав назву "За здоровий спосіб життя".

На турнірі зібрались команди різної вікової категорії, від 11-ти до 21-го років. Учасники були розділені на дві групи, в першій грало менше покоління, а в другій точилася рівна та запекла боротьба між старшими футболістами-аматорами. Отож до півфіналу з "малої" групи вийшли команда з інтернату "Вест Бром" та "Малий Березний", а з "старшої" - "Парадокс" та команда організаторів "Карпатська Січ". Хочеться виділити команди "Евертон", "Фнатікс", "Юнайтед" та "Адреналін" за відмінну боротьбу та той футбол, який ці команди показали на турнірі.

Колосальна перевага однієї команди над іншою показала себе тільки в одному з півфіналів, "Парадокс" розгромив "Малий Березний" з рахунком 6-0. А от інша пара, яка вирішувала путівку в фінал, "Карпатська Січ" - "Вест Бром" показали хороший та рівний матч, загалом команда-організатор виграла 2-1. Третє місце турніру отримали юнаки з інтернату, які представляли "Вест Бром", з рахунком 3-1 був обіграний "Малий Березний". Фінал видався на славу - море емоцій, купа голів та гольових моментів, емоційність гравців, перекладини, одним словом матч-дня в якому хлопці з Березного "Парадокс" обіграли січовиків 7-5 і стали володарем кубка турніру "За здоровий спосіб життя".

Голова СПО «Карпатська Січ» Тарас Деяк зазначив:"Кубок сьогоднішній мав формуІдеї Нації,він символізував нашу Національну Ідею — ідею відродження та розквіту української нації, культури, держави. «Карпатська Січ» покликана відродити справжні ідеали людини. Наша організація має виховати нових українців - сильних, справедливих, людей Віри й Честі. Ми повинні зламати стереотипи щодо патріотизму в Закарпатті."