У Великих Ком’ятах за 2 хвилини до закриття дільниці прибіг голосувати пенсіонер

За дві хвилини до закриття дільниці у Великих Ком’ятах прибіг виконати свій громадянський обов’язок пенсіонер Іван Порташ, – повідомляє кореспондент Ужгородського прес-клубу.  

У селі Великі Ком’яти три виборчі дільниці. На найбільшій №210078, що у адмінбудинку сільської ради, голосувала і в. о. голови Виноградівської РДА, депутат Закарпатської обласної ради Наталія Костелеба-Веремчук. Наталія Юріївна прийшла на дільницю з чоловіком, сином (який, до слова, є депутатом сільської ради) та батьками після того, як освятили в церкві вербу. За словами голови дільниці Тетяни Ливдар, станом на 20. 00 із 2419 виборців проголосували 836. «Під час першого туру явка виборців була трохи кращою, адже проголосували 901 чоловік, п’ятеро з котрих - вдома. Сьогодні ж люди йшли в церкву, потім – на кладовище до померлих родичів, тому й маємо нижчу явку виборців. Пік активності все ж був після обіду. Люди з церков прямо йшли на дільниці – спочатку з греко-католицьких, потім православні та християни-євангелісти. Тішить, що багато голосувало молоді, приходили сім’ями з діточками»

За дві хвилини до закриття дільниці прибіг виконати свій громадянський обов’язок пенсіонер Іван Порташ.

За 3 хвилини до закриття виборчої дільниці №210079, що в Завадці (вул. Івана Франка села Великі Ком’яти), прийшов по бюлетень і  Василь Гербик. Слід зазначити, що саме на цій дільниці завжди були і є найактивніші виборці – із 715 проголосували 416. Тут першим проголосував пенсіонер Олександр Мотрунич, котрий прийшов на дільницю за 10 хвилин до її відкриття, тож довелося трохи зачекати. А от останнім за 3 хвилини до закриття дільниці прибіг голосувати Василь Гербик. Четверо чоловік тут голосувало на дому. Загалом, багато голосувало як молоді, так і літніх людей. Двоє пенсіонерів – Іван Шаркаді та Марія Морзанич, прийшли на дільницю, спираючись на ціпок.

На Малилих Ком’ятах (биборча дільниця №210080 по вул. Ватутіна) із 1716 виборців своє волевиявлення продемонстрували тільки 566 чоловік, 5 з котрих голосували вдома. Першим на дільницю прийшов Святослав Копча. А от вперше в житті обирали Президента Федір Федьо, Іван Андрашко, Михайло Мелеганич, Марія Шматченко та інші.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання