Новини

У Великій Доброні зафіксували незаконну агітацію Довгоша

Агітаційну листівку кандидата у депутати від «Народного фронту» в одномандатному виборному окрузі №68 Олександра Довгоша зафіксовано на вхідних дверях Великодобронської сільської ради Ужгородського району.

Разом з агітаційною листівкою – анонс про зустріч кандидата із виборцями у приміщенні цієї сільської ради, - пише ГМ ОПОРА. 

Згідно з законодавством України розміщення агітаційних матеріалів на приміщеннях органів місцевого самоврядування та агітація кандидатів у таких приміщеннях заборонена.

У коментарі ОПОРІ сільський голова Великої Доброні Золтан Сільваші зазначив, що зустріч кандидата проходила у сільському клубі, який розташований на 2 поверсі приміщення сільради. З його слів, клуб – це не адмінприміщення, там депутати сільради не проводять засідань.

Щодо появи друкованого матеріалу агітації на вході, Золтан Сільваші сказав: листівки приклеїли агітатори кандидата, працівники сільської ради до цього відношення не мають. До організації зустрічі у сільраді також не мають відношення, лише надали приміщення клубу на прохання кандидата провести зустріч із виборцями.

Кандидат Олександр Довгош пообіцяв надати спостерігачу ОПОРИ коментар із цього приводу, однак протягом кількох днів так цього і не зробив.

Згідно з частиною 3 статті 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України», забороняється використання приміщень органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування, для проведення передвиборної агітації за рахунок коштів виборчих фондів партій, кандидатів у депутати в одномандатному окрузі.

Згідно з частиною 5 статті 74 цього ж Закону, забороняється розміщення агітаційних матеріалів та політичної реклами на будинках і в приміщеннях органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної та комунальної форми власності.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.