У Тячеві радитимуться, як вирішити екологічні проблеми басейну річки Тиса

У Тячеві радитимуться, як вирішити екологічні проблеми басейну річки Тиса

4 квітня 2018 року в Тячеві, у конференц-залі Спортивної арени “Тячів” відбудеться третя зустріч із Підготовки Інтегрованого плану управління басейном річки Тиси. Початок о 11:00.Адреса: м.Тячів, вулиця Вайди, 15, конференц-зал.

Обговорення із зацікавленими сторонами є частиною проекту «Посилення координації між плануванням управління річковим басейном і попередженням ризику затоплення задля покращення стану водних ресурсів басейну р. Тиси» (JOINTISZA), який здійснюється в рамках Дунайської Транснаціональної Програми ЄС. (Детальніше про проект: http://www.interreg-danube.eu/approved-projects/jointisza).

Організатори обговорення — асоційовані партнери проекту в Україні:

Державне агентство водних ресурсів України та

Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса в Закарпатській області.

Проект JOINTISZA фокусує свою увагу на координації зусиль, спрямованих на управління річковим басейном і його захист від затоплення. Відтак упродовж 2017–2019 років асоційовані партнери проекту братимуть участь у розробці оновленого Інтегрованого плану управління басейном р. Тиси. Єдиний для п’яти країн, цей план дозволить застосувати комплексний підхід до вирішення проблем у басейні, а також залучити фінансування для реалізації запланованих заходів.

Це третє обговорення з чотирьох, що були заплановані в Закарпатській області. Зустрічі розподілено за басейновим принципом. Перше обговорення в Ужгороді, що пройшло у лютому,було присвячено екологічним проблемам басейну річки Уж. Зустріч у Мукачеві охопилапроблемні питання басейнів річок Латориця та Боржава. Цього разу у Тячеві будуть обговорювати екологічні проблеми верхнього басейну Тиси. Заключний семінар відбудеться в Ужгороді у травні.

До конструктивного діалогу в Тячеві було запрошено зацікавлених сторін Рахівського, Тячівського, Хустського, Міжгірськогота Виноградівського районів. Учасниками зустрічі стануть представники не лише органів місцевої влади, а й водогосподарських організацій, лісового господарства, неурядових громадських екологічних організацій та ключових водокористувачів.

Усі небайдужі закарпатці можуть висловити свою думку щодо підготовки Інтегрованого плану управління басейном річки Тиса на сторінці у Фейсбуці «Спілкуймося – Тиса шукає друзів». Для цього необхідно заповніти анкету.

 

Державне агентство водних ресурсів Україниє центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра екології та природних ресурсів і який реалізує державну політику у сфері розвитку водного господарства та гідротехнічної меліорації земель, управління, використання та відтворення поверхневих водних ресурсів.

Басейнове управління водних ресурсів річки Тисає бюджетною неприбутковою організацією і належить до сфери управління центрального органу виконавчої влади у галузі розвитку водного господарства і меліорації земель, управління, використання та відтворення поверхневих водних ресурсів – Державного агентства водних ресурсів України.

БУВР Тиси у межах своїх повноважень відповіднодо законодавства забезпечує у межах басейну р. Тиса реалізацію державної політики у сфері управління, використання, збереження та відтворення водних ресурсів, розвитку водного господарства, експлуатації водних об’єктів, гідротехнічних споруд, державних меліоративних систем, вирішує разом з органами виконавчої влади та іншими організаціями, установами, підприємствами питання забезпечення населення і галузей економіки водними ресурсами.

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...