На прийом до заступника начальника Управління по боротьбі з незаконним обігом наркотиків МВС України полковника міліції Миколи Стрілецького прийшли громадяни не з Тячівщини, Рахівщини та Хустщини.
Прийом тривав більше 6 годин без перерви. Люди зверталися з питань сприяння у прискоренні розгляду кримінальних справ, додаткового вивчення спірних, з точки зору заявників,матеріалів кримінальних розслідуваннь. Просили міліцію сприяти в роботігромадських формувань на території району.
Тячівські педагоги повідомили про започаткування у школі Тячівського району з 1 вересня класу з навчально-правовим ухилом та долучення працівниківміліції до уроків з кримінального права та інших предметів.
Пенсіонери ОВС просили сприяння у вирішенні питання з повторнимперерахунком пенсій.
Полковник Стрілецький уважно вислухав громадян, узяв на особистий контроль вирішення порушених ними проблем.
Загалом київський гість відвідав майже все Закарпаття, прийнявши під час особистих прийомів у райвідділах міліції понад півсотні громадян, – повідомляє УМВС України в Закарпатській області.