
Про це повідомляє член виконавчого комітету Ужгородської міської ради Максим Іванов.
Ось такі туристично-інформаційні об'єкти планується встановити в Ужгороді на вулиці Капітульній, площі Театральній, вулиці Ференца Ракоці, площі Жупанатській, площі Народній, площі Петефі, перехресті вулиць Корзо-Волошина та при вході до замку. Дане питання винесено на чергове засідання виконавчого комітету в середу.
"Вважаю, що після обговорення даного питання на засіданні комітету проект заслуговує на те, щоб бути реалізованим, але тут одразу виникає питання про туристичну привабливість нашого міста, що через недолугі дії усіх без виключення керівників нашого міста опинилось у вкрай занедбаному становищі.
Коли в нашому місті посеред набережної купками валяється історичка шашка, коли фасади будинків часів Австро-Угорської імперії перебувають у аварійному стані (а подекули просто завішані різного роду яскравими вивісками та рекламою), коли інфраструктура нашого міста знаходиться у вкрай занедбаному стані, коли відсутній благоустрій наших парків та зелених зон, коли в нас банально немає стратегії розвитку на десятки років вперед, то про яку туристичну привабливість можна тут говорити", - зауважує хлопець.