У центрі Ужгорода за іноземні кошти зроблять WiFi та інформаційні кіоски

У рамках туристичного проекту зі словацькими Міхаловцами в центрі Ужгорода зроблять WiFi.

Про це повідомляє Ужгородська міська рада.

25 лютого 2016 року делегація Ужгородської міської ради на чолі з заступником міського голови Олександром Білаком перебувала у місті Міхаловце (Словацька Республіка).

Посадовці взяли участь у прес-конференції з нагоди початку роботи спільного словацько-українського проекту SK-INFO-UA – інноваційні та інформаційні продукти транскордонної співпраці за підтримки Уряду Словацької Республіки, фінансування з Норвезького фінансового механізму та держбюджету Словаччини.

Мета проекту – скасування існуючих перешкод транскордонної співпраці, забезпечення розвитку інформаційних потоків з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, тим самим зменшуючи соціальні та економічні відмінності між регіонами на транснаціональному рівні. Проект популяризуватиме туристичний потенціал Ужгорода та Міхаловець. Грант для міста Міхаловце - 104 901 євро, для Ужгорода - 84 863 євро. Передбачається, зокрема, встановлення в центральній частині міст точок доступу до інтернету /WiFi/ (інформаційних вказівників) та інфокіосків.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...