Новини

У центральній частині Ужгорода з обіду не буде води

Раковина

У четвер, 25 червня, в Ужгороді з 13:00 призупинять водопостачання у центральній частині міста, зокрема в районі вулиць Корзо, Волошина, а також площі Корятовича. Причина – аварійно-відновлювальні роботи на електромережi насосно-фільтрувальної станції.


Як повідомили у Водоканалі Ужгорода, ремонтні роботи триватимуть з 13-ї години і протягом дня. Водопостачання буде відсутнє у наступних районах міста:

  • площа Корятовича;
  • вул. Підградська; 
  • вул. Волошина; 
  • вул. Корзо; 
  • вул. Шумна; 
  • вул. Добрянського; 
  • вул. Електрозаводська; 
  • вул. Панькевича; 
  • вул. Айвазовького; 
  • вул. Насипна; 
  • вул. Колодзінського (Маресьєва); 
  • вул. Параджанова (Нахімова); 
  • вул. Сільвая; 
  • вул. Куцина (Тімірязева).

Після завершення робіт водопостачання відновлять. Мешканців закликають потім пропустити воду через систему змивних бачків та не вживати воду в сирому вигляді до повного її освітлення.

*головне зображення – ілюстративне

Автор: Валерія Рубаняк
Новини інших ЗМІ
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.