Новини

У Сваляві зниклі діти заснули у схованці, де гралися

Понад 30 правоохоронців під ранок шукали двох зниклих малолітніх хлопців у Сваляві: дітей неушкодженими повернули додому.


Вчора, 19 червня, близько 5-ої години ранку, за допомогою до поліцейських Сваляви звернулися двоє місцевих жителів. 27 та 37-річна жінки розповіли про зникнення їхніх дітей – хлопчиків 9 та 10 років. Як з’ясували поліцейські, діти гралися разом на подвір’ї за місцем проживання одного з них. Під час гри вони, непомітно від дорослих, вийшли гуляти вулицею міста.

На пошуки дітей одразу ж було залучено особовий склад поліції Сваляви, а також рятувальників, кінологів та небайдужих місцевих мешканців. Понад тридцятеро правоохоронців спілкувалися з містянами,  обстежували прилеглі приміщення, переглядали записи з місцевих камер відеоспостереження. У результаті хлопчиків розшукали на одній із вулиць міста. 

Як виявилося, граючись, діти втомилися і заснули у власній схованці, а коли над ранок прокинулися, намагалися повернутися додому.

Зараз діти вдома з батьками. Їх життю та здоров’ю нічого не загрожує. Поліцейські поспілкувалися з родинами та нагадали хлопчикам, яку небезпеку можуть нести подібні вчинки.

Поліція Закарпатської області

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.