У суботу в Мукачеві стратує фестиваль національних культур

16 вересня знову об'єднає людей в одну велику творчу родину ХІ Мукачівський міський фестиваль національних культур «В родині єдиній».

Цьогорічний фестиваль проходитиме у міському парку «Перемога». Свято народних традицій розпочнеться рівно о 12.00 год. театралізованим дійством за участі акторів Мукачівського драматичного театру та учасників фестивалю (місце локації - вхід у парк «Перемоги»).

О 12.20 год. яскравою ходою, під супровід народних музик, учасники фестивалю у національному вбранні вирушать алеєю парку до головної сцени, на якій о 12.30 год. розпочнеться урочисте відкриття фестивалю національних культур «В родині єдиній».

З 12.45 по 18.00 год. на відвідувачів фесту чекає насичена неповторним колоритом народної музики, танців і пісень концертна програма за участі національно-культурних товариств, творчих колективів та індивідуальних виконавців різних національностей. Культуру свого народу, окрім багатонаціональної громади нашого міста, представлять колективи з Угорщини, Словаччини, Румунії. Також цього дня з нагоди фестивалю від кращих виробників та закладів харчування буде представлено кухню національних спільнот. Мукачівська міськрада

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання