У Стужиці затримали браконьєра з рушницею

На ділянці відповідальності відділу «Стужиця» прикордонники місцевого жителя, який займався незаконним полюванням у прикордонній смузі.

Почувши постріл, прикордонний  наряд, що здійснював патрулювання місцевості, неподалік держрубежу затримав мисливця з рушницею. Той не мав при собі жодних документів, що посвідчують особу,а також дозволу на полювання. Про факт затриманнябуло повідомлено працівників лісництва та Національної поліції. Браконьєра доставлено до відділу прикордонної служби, де в подальшому його було  притягнуто до відповідальності за статтями адміністративного кодексу 191 ч.1 КУпАП «Порушення громадянами правил зберігання, носіння або перевезення нагородної, вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї, бойових припасів» та 202 «Порушення прикордонного режиму, режиму в пунктах пропуску через державний кордон Україниаборежимних правил у контрольних пунктах в’їзду – виїзду».

Окрім цього, в діях затриманого вбачаються ознаки правопорушення за ч.1 ст.248 КК України «Незаконне полювання». Рушницю 16 калібру та патрони до неї вилучено, - прес-служба Чопського прикордонного загону.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...