У селі на Берегівщині – наймолодший голова ДВК з виборів Президента у всій країні


Як повідомляє кореспондент Ужгородського прес-клубу, у селі Велика Бакта, де діяв НДІ АПВ і його очолювали аж двоє академіків-аграріїв – покійний Василь Шепа та нинішній перший віце-президент УААН Ануш Балян (вона є дружиною голови Берегівської РДА Іштвана Петрушки), ДВК №210010 очолює 18-річни студент-четвертокурсник медичного коледжу Володимир Маркітан.
25 січня  майбутньому фельдшеру виповнилося усього 18 літ. Молодий чоловік, який у першому турі вже пройшов "гарт" у ЦРЛ, розповів про дільницю, яку очолює. У зв‘язку з складністю під час формування членів ДВК, за поданням окружної комісії тут працює аж п‘ятеро осіб. До списку виборців внесено 823 великобактянців, з яких на 11 год. за політичного арбітра нації вже віддали свої голоси 80 осіб.
Наразі важко сказати, яка буде активність людей у другому турі виборів Президента, адже три тижні тому голосувати прийшло 428 чоловік, тобто трішки більше половини. У порівнянні з іншими селами, тут активність виявилася непоганою, адже в селі живуть свідомі люди, з яких багато є докторами та кандидатами наук. Що цікаво, лідер Аграрної партії, 47-річний Віталій Скоцик не отримав у В. Бакті жодного голосу. Зате Петро Порошенко здобув прихильність усього 54 сельчан, Юрій Бойко – 50, Юлія Тимошенко мала ще менше – 41 голос, Ігор Смешко 28, Руслан Кошулинський 11, Олег Ляшко усього 9. А рекордсменом "виборчого забігу" став, як і очікувалося, Володимир Зеленський: він зумів отримати 180 голосів.  

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання