У Саудівській Аравії 24-річному громадянину зламають хребет за поранення друга

У Саудівській Аравії 24-річному громадянину зламають хребет за поранення друга

У Саудівській Аравії 24-річного Алі аль-Хавахіру визнали винним у тому, що він тяжко поранив свого друга, внаслідок чого той став інвалідом. Як покарання чоловіку суд шаріату постановив зламати хребет, – пише Кореспондент.

Вирок був винесений за принципом око за око. Напад стався десять років тому, коли як жертва, так і нападник були неповнолітніми. Юнак, що отримав ножові удари, прикутий до інвалідного крісла. Та ж доля чекає й Алі, якщо його сім'ї не вдасться виплатити потерпілому компенсацію в розмірі чверті мільйона доларів.

Як пише Saudi Gazette, всі ці роки мати засудженого безуспішно намагалася зібрати гроші, однак таку суму зібрати родині ніяк не вдалося. 60-річна мати Алі Она визнає, що потерпілий має право на компенсацію, але каже, що єдина надія сім'ї - допомога благодійників.

Зазначається, що навіть у консервативній Саудівській Аравії суди виключно рідко керуються принципом око за око. Останній такий випадок стався в 2000 році, коли медики видалили око єгиптянинові, який облив свого співвітчизника кислотою. В результаті цього нападу потерпілий втратив око.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання