Новини

У річках на Закарпатті  значно підвищиться рівень води 

Закарпатський Гідрометеоцентр попереджає закарпатців про підвищення рівня води в річках. 


Так, за прогнозами синоптиків, 4 лютого на річці Уж продовжиться підвищення рівнів води на 0,4 - 0,8м, в межах корінного русла (рівень небезпеки зелений).

4-5 лютого продовжиться підвищення рівнів води, над рівнями на 8 годину 4 лютого, в межах корінних берегів: - на Тисі ділянці В.Бичків - Хуст на 0,5 - 1,2м (рівень небезпеки зелений); - на р.Тиса - смт Вилок на 1,5 - 2,0м (рівень небезпеки зелений); - в нижній течії р.Боржава на 0,4-0,8м, утримання води на заплаві, підтоплення автодороги на заплаві В.Комяти - Шаланки (рівень небезпеки жовтий). - р.Стара - с.Зняцево на 0,2-0,5м, утримання води на заплаві міждамбового простору (рівень небезпеки жовтий).

4-6 лютого на р.Латориця - м.Чоп очікується підвищення рівня води на 0,5-1,0м, збережеться високий шар води на заплаві, підтоплення автодороги с.Малі Геївці - с.Тисянка на лівобережній заплаві (рівень небезпеки жовтий)

4 - 5 лютого на високогір'ї Закарпатської області у зв'язку з відлигою та опадами очікується значна сніголавинна небезпека  (IІI рiвень).

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.