У "ПриватБанку" розповіли по новації для закарпатців

 У "ПриватБанку" розповіли по новації для закарпатців

В Ужгородському прес-клубі відбулося засідання на тему: “Кредитні рішення для закарпатців, а також програми ПриватБанку для підтримки малого та середнього бізнесу”.

 

Керівник Ужгородського головного відділення Приват Банку Леся Орбан розповіла, що наразі ПриватБанк основним завданням перед собою ставить кредитування фізичних та юридичних осіб. «У ПриватБанку є безліч програм кредитування: це і “Оплата частинами” і картка “Універсальна”, які дозволяють нашим клієнтам розрахуватися у магазині за певний товар без комісій у розстрочку або в кредит. А зараз у нас з’явився зовсім новий продукт - це “Швидкий кредит”, завдяки якому наші клієнти зможуть без застави взяти у позику до 50 тис. грн на будь-які потреби всього за 20 хвилин. Тобто, бажану суму клієнт отримує у рамках ліміту “Оплата частинами” на руки. І зможе її витрати так, як сам цього схоче», - каже Л. Орбан.

Щодо іпотеки, що йдеться про зниження ставок на кредит та зміни щодо необхідних документів для отримання іпотечного кредиту. «Попит на іпотечне кредитування у Закарпатській області відчувався від першого дня відновлення програми. Умови надання кредиту на житло у ПриватБанку прозорі і не містять жодних прихованих комісій.  На Закарпатті видано перший іпотечний кредит, а загалом понад 50 українців стали власниками квартир по відновленій програмі ПриватБанку, яку відновили влітку цього року», - розповіла Леся Орбан.        

Наступна пропозиція - авто в розстрочку – це можливість користуватися автомобілем вже сьогодні, при цьому сплачуючи вартість автомобіля частинами (щомісячний платіж). Схема купівлі вживаного авто з зовнішнього ринку означає кредит на купівлю  вживаного автомобіля, який продається сторонньою особою. Реєстрацією автомобіля займається банк з подальшим відшкодуванням витрат з реєстрації з клієнта.

Керівник напрямку просування програм бюджетним організаціям ПриватБанкуОлексій Гетманенко розповів про програми кредитування для малого та середнього бізнесу: «КУБ – це унікальна програма кредитування - “Країна успішного бізнесу”, яка дозволяє будь-якому підприємцю або юридичній особі отримати фінансування в розмірі 50–500 тис. грн до року. Для аграріїв ПриватБанк пропонує один із своїх бестселерів - «АгроКУБ». Він став таким популярним завдяки зручним умовам.

За словами О. Гетманенка, це відчутна і реальна підтримка малого та середнього бізнесу, яку декларує держава, але не завжди це відчутно у конкретних справах. Натомість саме кредитування від «ПриватБанку» дає змогу розвивати власну справу та працевлаштовувати все більше українців.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...