У пологовому будинку Мукачева отримали реєстрацію місяця проживання 27 малюків

У пологовому будинку Мукачева отримали реєстрацію місяця проживання 27 малюків

З 7 серпня  мукачівці отримали новий вид послуг – є можливість реєстрації місця проживання новонароджених дітей безпосередньо в пологовому відділенні міської лікарні. Центр надання адміністративних послуг розпочав прийом заяв для реєстрації місця проживання новонароджених дітей безпосередньо в приміщенні пологового будинку.

Тепер батькам новонародженої дитини не потрібно звертатися в приміщення ЦНАПу, адже спеціаліст по реєстрації місця проживання здійснюватиме реєстрацію дитини безпосередньо в пологовому будинку.

Відповідно до чинного законодавства України, зокрема Закону України « Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» батьки або інші законні представники зобов’язані зареєструвати місце проживання новонародженої дитини протягом трьох місяців з дня державної реєстрації її народження.( ст. 6 ЗУ « Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»).

Для реєстрації місця проживання новонародженої дитини батьки мають подати заяву,  свідоцтво про народження дитини (теж видають безпосередньо в пологовому відділенні), паспорти батьків та квитанцію про сплату адміністративного збору.

У разі реєстрації місця проживання батьків за різними адресами місце проживання дитини, яка не досягла 14 років, реєструється разом з одним із батьків за письмовою згодою другого з батьків у присутності особи, яка приймає заяву, або на підставі засвідченої в установленому порядку письмової згоди другого з батьків.

Мукачівська міськрада 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання