У поліції розповіли про долю 5-ти зниклих закарпатців

За добу співробітники закарпатської поліції розшукали мешканців Виноградівського та Перечинського районів, а також жительку Ужгорода та двох сестер із Тячева, інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Вчора, 18 вересня, оперативники Ужгородського відділу поліції розшукали жінку, яка напередодні ввечері пішла до нічного клубу та не повернулася додому. Правоохоронцям про випадок повідомив батько зниклої. Працівники поліції знайшли 29-річну ужгородку, вона ночувала у своєї подруги.

Двох сестер із Тячева працівники поліції розшукували три дні. Весь цей час жінки не покидали межі райцентру та відпочивали в різних розважальних закладах міста. Про даний факт заявила матір зниклих.

Виноградівська поліція розшукала жінку з села Дротинці, яка прямо з роботи поїхала в монастир у село Липча і не повідомила рідним. Менш як за добу правоохоронці знайшли зниклу та провели з нею профілактичну роботу.

Поліція Перечинського відділення поліції з’ясувала місцезнаходження чоловіка, який самовільно покинув медзаклад. Про зникнення пацієнта повідомила медсестра, яка там працює. Правоохоронці опитали всіх можливих свідків, і жителі села Сімерки розповіли, що бачили незнайомого їм чоловіка, який відповідає описам. Поліція оперативно розшукала зниклого

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...