У Перечині на Ярмарку кар’єри прикордонники запрошували до служби за контрактом

У Перечині на Ярмарку кар’єри прикордонники запрошували до служби за контрактом

Сьогодні військовослужбовці Окремого відділу комплектування Західного регіонального управління представили Держприкордонслужбу на Ярмарку кар’єри, організованому Ужгородським районним центром зайнятості у Перечині.

Гостям свята розповіли про перевагислужби у лавах ДПСУ, про можливостікар’єрногозростання та соціальні гарантії, якінадаютьсявійськовослужбовцям за контрактом.Особливу зацікавленість захід викликав у молоді. Юнаки та дівчата із захватом спостерігали за роботою службових собак та випробовували взірці спецтехніки, представлені охоронцями держрубежів.  Багато хто з випускників висловив намір спробувати себе у майбутньомув якості прикордонника. Такий інтерес до військової справи цілком зрозумілий, адже разом зпідписанням контракту
прикордонники отримують низку переваг: гідну заробітну платню, можливість безкоштовного навчання за різними спеціальностями, забезпечення службовим житлом та кваліфіковане медичне обслуговування.

Отож, бажаючих долучитись до почесної справи охорони кордону запрошуємо звертатись в Окремий регіональний центр комплектування Державної прикордонної служби України, за адресами: м. Мукачеве, вул. Недецеї 45, або м.Чоп, вулиця Головна, 55а, - повідомляє прес-служба Чопського прикордонного загону.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання