Новини

У патрульній поліції Закарпатської області відкриють безпековий простір

Спеціально облаштований клас «Я Безпека» слугуватиме безпечним дитячим простором для дітей. Про це повідомили у пресслужбі патрульної поліції у Закарпатті у вівторок, 12 грудня. 


У безпековій кімнаті є усе необхідне для проведення профілактичних акцій, бесід, навчальних та виховних зустрічей із розвитку стійких навичок безпечної поведінки дитини на дорозі.

Задля набуття дітьми навичок правильної поведінки на вулицях міста та проїзній частині, на території осередку створене мобільне багатофункціональне розвиваюче середовище, виконана розмітка території майданчика «Увага! Безпека на дорозі», також змодельовані регульоване та нерегульоване перехрестя з пішохідними переходами, дорожніми знаками та світлофором. 

Окрім цього – плануються зустрічі з батьками дітей та проведення інформативних бесід на тему безпеки. Головна мета інтерактивного простору безпеки - поглиблення співпраці між поліцією та громадою, а також різними соціальними групами і, як наслідок, - регулярне проведення тематичних занять, акцій, зустрічей, реалізація нових ініціатив.


 

Автор: Анна Семенюк
Новини інших ЗМІ
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.