У НПП "Синевир" з'явився тринадцятий клишоногий мешканець

У НПП "Синевир" з'явився тринадцятий клишоногий мешканець

27 грудня працівники Національного природного парку «Синевир»здійснили рятувальну операцію з порятунку ведмедиці, яка перебувала в умовах, що не відповідають нормамутримання, у Чортківському районі Тернопільської області.

Тварину успішно транспортовано до Реабілітаційного центру бурих ведмедів Національного природного парку«Синевир» на спеціальному автомобілі, який напередодні установі передала міжнародна організація «Чотири лапи». Співпраця з цією організацією дає добрі плоди у справі турботи про клишоногих.

Досі у Реабілітаційному центрі бурих ведмедів утримувалося 12 тварин, а тепер заклад поповнився тринадцятою мешканкою. Їй 25 років. Тут вона пройде реабілітацію, усі необхідні ветеринарні процедури тощо і в подальшому буде жити у напіввільних умовах центру, загальна площа якого складає 12 га. Невдовзі планується транспортувати сюди ще одного ведмедя з Тернопільщини.

До речі, попри непрості часи, за сприяння Міністерства екології та природних ресурсів України до Реабілітаційного центру бурих ведмедів прокладається асфальтована дорога протяжністю 532 метри і будується візит-центр.У цій споруді також будуть обладнані адміністративні, господарські кімнати та приміщення для науковців.

Удосконалення інфраструктури Реабілітаційного центру бурих ведмедів сприятиме ще більшій ефективності роботи закладу, а також позитивно позначиться на розвитку рекреаційного напрямку Національного природного парку «Синевир».

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання