У "Новому" районі Ужгорода зафіксували 3 передачі наркотиків

Результатом операцій боротьби з незаконним обігом наркотиків за останні дні стали 5 затримань. В ужгородському мікрорайоні «Новий» зафіксували три передачі наркотичних речовин та по одному затриманню провели в селі Минай та Мукачеві.


Усього правоохоронці вилучили з обігу понад 160 грамів наркотичних речовин. Затримали 25-річного юнака, який збув в обласному центрі 150 грамів марихуани.


Наразі за даними фактами порушили 5 кримінальних справ, із них 3 – за ч.1 ст.307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, що караються позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років) та 2 за ч.1 ст.309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту, що караються штрафом від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк ), - повідомили в СЗГ УМВС України в Закарпатській області.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання