Новини

У Нижньому Селищі відкривають перший закарпатський магазин локальних продуктів та кав’ярню-бібліотеку

 У суботу, 12 вересня, о 15:00 відбудеться престур Ужгородського прес-клубу у Нижнє Селище на Хустщину, де відкриється перший закарпатський магазин локальних продуктів та кав’ярня-бібліотеки “Селиський ракаш”. 

 “Селиський ракаш” - це місце, що об’єднує локальні виробництва, продукти, ідеї та людей. Це другий амбітний проект молодої підприємиці, авторки сиру “Менчул”  Інни Пригари, після створення бренду “Традиційна бринза Хустщини”, який уже став популярним не тільки у Закарпатті, але і у всій Україні.

  Мета заходу: привернути увагу до спільноти локальних виробників Карпат, гастрономічних традицій та особливостей регіону, до екологічних проблем, які може допомогти вирішити споживання місцевих продуктів, і формування локального ком’юніті гурманів.  «Ми працюємо на противагу мережам супермаркетів, що використовують імідж  місцевих виробників для власних цілей», - кажуть у Нижньому Селищі.

  Під час презентації буде можливість поспілкуватись із командою проекту, що декілька років виношувала цю ідею, Інною та Петром Пригарами і Орестом Дель Соль, а також із представниками спільноти локальних виробників. Зокрема, членами Асоціації вівчарів Хустщини, еко-фермою “Зелений гай”, ФГ Гашпар, ФГ Угочанський смак (ТМ “Пан еко”), НВФ “Апіка”, Турянський часник, Закарпатський пряник та ін.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.