У неділю відбудеться конкурс «Міні-міс Ужгород»

У неділю, 1 лютого, в Ужгороді відбудеться  регіональний конкурс «Міні-міс Ужгород». За титул найгарнішої дівчинки нашого міста боротимуться чарівні дівчатка віком від 4 до 12 років, які обиратимуться для участі у всеукраїнському конкурсі «Міні-міс Україна». Організатори конкурсу – Закарпатський Академічний Обласний Театр Ляльок та модельна агенція «One Models».

Шоу відбудеться о 17.00 у приміщення Театру ляльок «Бавка». У грудні було оголошено про кастинг та загалом взяло участь близько 300 бажаючих діток, з яких обрали найкрасивіших, найздібніших і, що теж відігравало значну роль, найталановитіших.

Всі учасниці поділені на 3 вікові категорії. У кожній будуть по 4 виходи: у національних костюмах, так зване «домашнє завдання», під час якого дівчата демонструватимуть свої таланти, вихід в брендовому одязі від мережі дитячого одягу та вихід у вечірньому вбранні.

Зауважимо, що дівчат оцінюватимуть не лише за зовнішніми даними, а за тим, наскільки вони талановиті. Такою є вимога організаторів конкурсу «Міні-міс Україна», котрі також ставлять жорсткі умови, щодо макіяжу юних красунь (до 12 років — жодної косметики) та одягу (жодних суконь яскравого кольору, з голою спиною чи декольте).

Програма конкурсу триватиме близько 2 годин. Ведучими будуть переможниця конкурсу «Міні-міс Україна 2014» та «Віце Міні-міс Світу 2014» Ніколь Романюк та вокалістка, переможниця різноманітних національних вокальних конкурсів – Каріна Корнута. Організатори заходу очікують переважно на дитячу аудиторію у залі, тим більше, що вхід на конкурс буде безкоштовним та вільним для всіх бажаючих. Переможниці конкурсу будуть нагороджені ексклюзивними діадемами від дизайнера Slavka Voitovska, повідомили у пресслужбі «One Models Agency»

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання