У неділю в Ужгороді буде віче «проти Погорєлова і депутатів»

В Ужгороді у неділю, 30 листопада, планується проведення народного віче, на якому збираються висловити невдоволення роботою депутатів міської ради. Очолити зібрання хоче губернатор Закарпаття Василь Губаль. Прийде і голова облради Володимир Чубірко.

Про це вони сказали сьогодні, 26 листопада, під час зустрічі з громадськістю в обласній адміністрації.

Виступаючи, Василь Губаль сам запропонував людям виходити на віче, бо, на його думку, ситуація, яка склалася в Ужгороді, не може продовжуватись: «Міська рада – це суцільний дерибан!», – сказав Василь Губаль.

До його слів приєднався і голова обласної ради Володимир Чубірко, який раніше сказав, «матюкався на депутатів, аби вони здали мандати».

Активіст Євромайдану Юрій Світлик сказав, що ефективніше і логічніше було б провести віче у будній день, коли працівники міської  ради і власне, новий старий мер Віктор Погорєлов будуть на місці, однак все одно прийняли рішення про проведення «народного віче» у неділю.

Нагадаємо, сьогодні активісти Євромайдану прийшли в ОДА просити губернатора Закарпаття Василя Губаля вплинути на ситуацію в Ужгороді. В. Чубірко теж прийшов на зустріч. Активістів турбує повернення Віктора Погорєлова на посаду мера та останні дії депутатів міської ради.

 

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання