Новини

У найвисокогірнішому селі області відкрито поліцейську станцію

Нова поліцейська станція, відкрита  у селі Луги на Рахівщині, обслуговуватиме понад 12 тисяч закарпатців. Про це повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпаття. 

Сьогодні, 12 жовтня, за участі очільника поліції Закарпаття полковника Ярослава Колесника, у селі Луги на Рахівщині відбулося відкриття  нової поліцейської станції. 

Населений пункт знаходиться у одному з найвіддаленіших куточків Закарпаття, під самою Говерлою. І до цього часу, щоб звернутися до найближчого відділку поліції,  місцеві мешканці витрачали близько години часу в дорозі.

Саме тому робота поліцейських офіцерів громади, за допомогою яких відтепер  можна звернутися на місці та в будь-який момент, не просто важлива, а й необхідна.

Дбати про безпеку мешканців усієї Богданської територіальної громади, де проживає понад 12 тисяч населення, будуть поліцейські офіцери громади Василь Кокіш та Микола Ямніцький. 

Забезпечені транспортом та працюючи в сучасному облаштованому приміщенні, поліцейські тісно співпрацюватимуть з населенням не лише реагуючи на звернення, але й  здійснюючи профілактичну роботу.

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.