У Нацпарку «Синевир» можуть відкрити студентську базу

У Нацпарку «Синевир» можуть відкрити студентську базу

Про це йшлося під час зустрічі представників НПП «Синевир» із керівниками Львівського національного університету.

14 листопада НПП «Синевир» відвідала делегація Львівського національного університету ім. Івана Франка на чолі з ректором Володимиром Мельником. У ході зустрічі керівник вузу Володимир Мельник та директор НПП «Синевир» Микола Дербак підписали угоду про співпрацю.

Львівський вуз зацікавлений у створенні студентської бази на території нацпарку, бо вона є сприятливою для практики майбутніх фахівців найрізноманітніших спеціальностей. Досвід створення студентської бази НПП «Синевир» вже має спільно з Національним педагогічним університетом ім. Михайла Драгоманова. Починаючи з 2012 року на околиці села Колочава щорічно проходять практику сотні студентів столичного вузу. Тож невдовзі в регіоні з’явиться ще один подібний заклад. НПП «Синевир» готовий сприяти у його створенні.


Окрім цього Микола Дербак і Володимир Мельник за участі делегації Львівського національного університету ім. Івана Франка у складі декана біологічного факультету Ігоря Хамари, декана географічного факультету Володимира Біланюка, директора ботанічного саду Андрія Прокопіва обговорили питання спільної участі у міжнародних проектах зі збереження рідкісних видів флори і фауни, розширення досліджень у напрямку культивування рідкісних рослин, проведення наукових конференцій і семінарів. Йшла мова й про залучення науковців біологічного факультету до функціонування реабілітаційного центру бурих ведмедів та реабілітаційного центру хижих птахів. Гості зі Львова особисто ознайомилися з роботою цих закладів, щоб на власні очі побачити їх базу. Сторони також відвідали Синевирське озеро, де обговорили питання дослідження міграційних шляхів земноводних поблизу цього водно-болотного угіддя і створення відповідних містків для цих живих істот.
Підсумком робочої зустрічі стала конкретизація роботи за згаданими напрямками, втілення яких спільно займатимуться співробітники НПП «Синевир» і Львівського національного університету ім. Івана Франка

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...