У наступному році на полонину Драгобрат можуть побудувати дорогу

Управління туризму та курортів Закарпатської ОДА розробляє пріоритетні напрямки для ремонту доріг. У списку є і Драгобрат.

Як розповів начальник Управління туризму та курортів Денис Манн, основним питанням для туризму в області залишається розвиток інфраструктури. Стан доріг – один із найважливіших факторів, які пригальмовують просування туристичної галузі.

Наразі в Управлінні розробляють першочергові напрямки для ремонту доріг, крім того, розгялдається питання зведення дороги до полонини Драгобрат у наступному році у співфінансуванні із державного бюджету.

За словами Дениса Манна, загалом Закарпаття одночасно може прийняти 22 тисчі туристів. У туристичній галузі в області працюють близько 400 об'єктів. Закарпаття активно розвиває сільський туризм: наразі майже 400 садиб готові надавати послуги з розміщення, харчування та організації дозвілля. Більшість госодарів, які працюють у туристичній сфері, об'єднуються у районні спілки розвитку сільського туризму. Найактивніші – Берегівський, Мукачівський, Свалявський, Рахівський та Тячіський райони. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання