Новини

У Мукачівській ОТГ створили Раду об’єднань співвласників багатоквартирних будинків

 Вчора в Центрі громадськості та національних культур міський голова Андрій Балога провів зустріч з головами ОСББ. Міським головою було запропоновано створити Раду ОСББ, до якої увійшли б представники ОСББ від кожного мікрорайону міста.

Рада вирішуватиме проблеми усіх об’єднань та координуватиме їх роботу. Щотижня проводитимуть загальні збори, ділитимуться досвідом та корисними порадами, спільно з мешканцями багатоквартирних будинків та Управлінням міського господарства напрацьовуватимуть нові програми для розвитку житлово-комунального господарства Мукачівської об’єднаної територіальної громади. Рада також контролюватиме питання розподілу бюджетних коштів на потреби обслуговування та утримання багатоквартирних будинків.
В Мукачівській ОТГ більше 80 ОСББ, з яких 56 створено протягом останніх 5 років. Діє міська програма підтримки та стимулювання створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, завдяки якій цього року з міського бюджету виділено близько 1, 5 млн. гривень для ОСББ : на проведення ремонтних робіт у будинку одноразову фінансову
підтримку отримали 13 ОСББ на 788 850 тис .грн., на проведення ремонту і модернізації всіх інженерних мереж та обладнання отримали разову фінансову допомогу 11 ОСББ на майже 700 000 тис. грн.
Під час зустрічі представники ОСББ обговорили з міським головою наболілі питання, йшла мова про дотримання правопорядку у місті. За словами Андрія Балога, невдовзі це питання контролюватимуть «поліцейські громади», які діятимуть на базі муніципальної інспекції.
Також незабаром в Мукачівській ОТГ планують створити Освітню Раду.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.