У Мукачеві зловили грузинського шахрая

Правоохоронці Мукачівського міськвідділу затримали громадянина Грузії, який перебуває у міжнародному розшуку та Тбіліським міським судом засуджений до 21 року 6 місяців позбавлення волі.


Прикордонники відділу «Лужанка» в Мукачівському районі повідомили про те, що виявили громадянина без документів, який мав намір перетнути кордон і потрапити до Європи. Прикордонники сповістили правоохоронні органи, котрі з`ясували, що особа без документів – громадянин Грузії 1980 року народження.

Відповідно з документами сектору Укрбюро Інтерполу УМВС України в Закарпатській області, чоловік перебуває у міжнародному розшуку за вчинення ряду шахрайств. Із надісланих матеріалів встановлено, що цей громадянин Грузії ще 4 грудня 2012 року був засуджений міським судом м.Тбілісі до 21 року 6 місяців позбавлення волі.

Відтак, надійшло прохання правоохоронних органів Грузії про арешт та екстрадицію вказаної особи.

Керуючись ч.2 ст.582 Кримінально-процесуального кодексу України (особливості затримання особи, яка вчинила кримінальне правопорушення за межами України) та на підставі ст.208 цього ж кодексу (затримання особи, яка підозрюється у вчиненні злочину) чоловіка затримано та поміщено до ізолятора тимчасового тримання Мукачівського міського відділу міліції, - повідомляє Наталія Машіко, Мукачівський МВ УМВС. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання