У Мукачеві зібралися переселенці з Криму. ФОТО

У Мукачеві зібралися переселенці з Криму. ФОТО

У Мукачівській міській бібліотеці ім. О. Духновича з ініціативи творчих людей, які в свій час змушені були покинути рідну для себе кримську землю, свої домівки, було проведено літературно-мистецький проект «Крим Мій!», інформують у міськраді.
Гостями бібліотеки цього дня були переселенці з Криму, які нині проживають у місті Вінниця: Ірина Береза, поетка, лікар, учасниця багатьох поетичних фестивалів та проектів; Вадим Козловський, фотохудожник, член НСФХУ, лікар, та Олександра Береза, студентка, поетеса, майбутній журналіст. Під час першої частини заходу читали вірші поетес, які є квінтесенцією краси та смутку, а прекрасні світлини Вадима Козловського про Крим викликали в присутніх неймовірно прекрасні почуття та ностальгію…

Важливо, що проект був створений таким чином, що у другій частині було передбачено виступи усіх бажаючих, які мали можливість прочитати свої поезії по кримській тематиці та жваве обговорення: Олександр Поршнєв читав власні поезії та виконав пісню «Мій Крим», а розповідь Валентини Кушнір про Крим, розчулили всіх присутніх до сліз. З історією Криму, яка своїм корінням сягає в глибину віків, де здавна переплелися шляхи історії, культури, літератури різних народів та епох знайомила присутніх книжково-ілюстративна виставка «Крим - це Україна».

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...