Новини

У Мукачеві завершили формування ОТГ

Сьогодні на позачерговій сесії міської ради завершили формування Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади у складі міста Мукачева, сіл Павшина, Нижнього Коропця,Лавок, Шенборна та Нового Давидкова.

5 червня розпорядження про спроможність Мукачівської міської ОТГ прийняв уряд. Насамперед на сесії було внесено зміни у структуру, штат та чисельність виконавчих органів Мукачівської міської ради. До складу вводяться колишні працівники сільських рад -  впроваджено посади старост, старших інспекторів, інспекторів, державних реєстраторів та діловодів. Затвердили депутати й Положення про старосту села Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади. Виконувати обов’язки старост до наступних місцевих виборів будуть сільські голови. Окремим рішенням депутати уповноважили  посадових осіб на вчинення нотаріальних дій та дій з реєстрації актів цивільного стану громадян. Ці права в селах отримали в.о. старост.

Також рішенням міської ради розпочато реорганізації Новодавидківської сільської ради, Лавківської сільської ради, Павшинської сільської ради, Шенборнської сільської ради, Нижньокоропецької сільської ради шляхом приєднання до Мукачівської міської ради.

Затвердили народні обранці і  статут Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади, регламент виконавчого комітету та виконавчих органів Мукачівської міської ради та регламент міської  ради.

Збільшили й чисельність виконкому – до його складу включили в.о. старост сіл Нового Давидкова Євгена Качура, села Лавки Івана Хайнаса,  села  Нижній Коропець Магдалину Молнар, села  Павшино Вікторію Кізман та Шенборна Віктора Легезу, - повідомляє Мукачівська міська ОТГ.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.