У Мукачеві за півроку на кір захворіло четверо дітей

У Мукачеві за останні півроку зареєстровано 10 випадків кору, з яких 4 дитини.

Рівень вакцинації від кору становить  82,4 % серед дітей до року та 75% до 6 років. Низьким залишається відсоток вакцинованих серед дітей старше 9 років та становить  близько 45%, - повідомляє керівник Центру первинної медико-санітарної допомоги м. Мукачева Євген Мешко.

Лікар переконує: основним способом профілактики є вакцинація, яка і забезпечує захист від кору. Застосовується комбінована вакцина для профілактики одразу трьох хвороб – кору, епідемічного паротиту та краснухи.

Згідно календаря щеплень, у віці 12 місяців планово проводиться щеплення проти кору, епідемічного паротиту, краснухи та друге введення вакцини у віці 6 років. Діти не щеплені від кору або отримали лише одну дозу, можуть прищепитися додатково у віці до 18 років. Дорослі щепляться за власний рахунок, оскільки вакцина КПК, закуплена за кошти державного бюджету, розрахована на щеплення дитячого населення.

З серпня 2017 року по лютий 2018 року проводяться додаткові заходи з вакцинації від кору. Післявакцинальних ускладнень з приводу введення КПК не зареєстровано, жодна дитина не госпіталізована з приводу будь-яких щеплень в Мукачеві, - повідомляє Мукачівська міська рада.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання