У Мукачеві Вікторія Гресь представить мереживну круїзну коллекцію

За традицією, навесні дизайнер Вікторія Гресь представляє щорічну круїзну коллекцію бренду Victoria Gres та обирає для показу Закарпаття – мальовничі безкрайні простори, що надихають на створення суконь, пронизаних мистецтвом шиття та талантом дизайнера. “Дотепер наші легендарні мережеві сукні є найбажанішою річчю в гардеробі жінки, яка віддається своїм бажанням та з легкістю занурюється з буденності у “морську піну”, - розповідає Вікторія. Щороку ця мережева казка набуває нового сюжету та не має собі рівніх у фешн-історії.

Білі, молочні, рожеві та кольори шампань – саме ця гама не лише личить, а і пікреслить вроду кожної панянки в цьому сезоні. 

Колекція наповнена острівними стрічковими мереживами, англійським білим шиттям, званим нашими бабусями звучним словом "РІШЕЛЬЄ". 

Вражають найтонші та спокусливі мереживні полотна шантільї, вив'язані вручну розкішні подоли нижніх спідниць та одночасно вишукані і скромні комірці та манжети. Все це вічні та невід'ємні складові наших улюблених суконь з мереживами.

“Відкрию вам таємницю: ці сукні створюють настрій, тому жінки виправдано протягом століть надають їм перевагу. Жінка, одягнена в мереживний наряд, залишає назавжди згадку в пам'яті свого чоловіка”, - каже дизайнер. 

Традиції і мережива нероздільні – вчора, сьогодні та назавжди. 

Приємним є те, що кожна жінка зможе придбати вподобану річ, адже одразу після показу працюватиме шоу-рум у Мукачеві("Савой") та ще протягом 2-х днів в Ужгороді( Православна набережна, 4). 

Коли: 19 квітня 2017 / 19-00
Локація: елітний ресторан "Савой", Мукачеве.
Партнери: TEZ Telecom, офіційний дилер BMW "Ідеал М", елітний ресторан "Савой".
Спонсорири: виноробний комплекс "Чизай",сироварня "Бараново", ТМ "Marengo", готелі "Прага", "Летучий Голландец", "Velure".

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...