У Мукачеві виборча комісія «перезатвердила» округи

Мукачівська міська виборча комісія Закарпатської області два рази приймала рішення про межі виборчих округів – 16 та 18 вересня.

16 вересня ТВК на засіданні затвердила межі 36 одномандатних округів міста, від яких, відповідно, будуть обрані 36 депутатів міськради,  -пише ГМ ОПОРА.

Таким чином виборча комісія дотрималася вимоги частини 4 статті 17 Закону України «Про місцеві вибори», згідно з якою округи у місті без районного поділу утворюється не пізніше 38 днів до дня голосування, тобто – не пізніше 16 вересня.

За розподіл округів, за інформацією журналіста «Точки ОПОРИ», проголосовано мінімальною більшістю голосів – 9 із 17 присутніх членів комісії.

Однак у п’ятницю, 18 вересня, комісія зібралася повторно, аби «перезатвердити» межі виборчих округів міста. Під час засідання голова комісії, представник партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Володимир Гуменюк сказав, що підставою для змін є рекомендації ЦВК.

Рішення про новий розподіл округів прийнято у формі Постанови №7 про внесення змін до Постанови №6 та додатку до неї.

У коментарі ОПОРІ голова комісії Володимир Гуменюк наголосив, що зміни внесли на підставі частини 11 статті 17 Закону України «Про місцеві вибори». Він запевняє, що комісія усе зробила законно і у межах свої повноважень.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання