У Мукачеві УКУ презентує нову навчальну програму

23 березня Український католицький університет проведе презентацію бакалаврської програми «Етика-Політика-Економіка», яка відбудеться  у Мукачівській  загальноосвітній школі № 20. Початок о 10.20.

Міждисциплінарна бакалаврська програма з політичних наук «Етика-Політика-Економіка» - абсолютно нова для України і пострадянського простору програма. Вона розроблена за оксфордською моделлю, втіленою в курсах Оксфордського,Єльського, Празького та інших університетів.

Мета програми - сформувати лідерів нового типу та дослідити суспільні, політичні та економічні процеси на перетині наук.

«Наша місія - повернути політиці її властиве призначення, а саме: політика, як процес  приходу до влади задля втілення програм і стратегій розвитку для служіння гідності людини та спільному благу», – зазначає керівник програми, доктор філософіїЮрій Підлісний.

На програмі викладатимуть  кращі  у країні викладачі та фахівці-практики, з особистими історіями успіху у бізнесі та політиці, а також  іноземні професори та лектори з провідних зарубіжних вищих навчальних закладів та  міжнародних організацій у сфері освіти та науки.

У навчанні поєднуватимуться теорія і практика, до роботи зі студентами залучатимуть закордонних фахівців, а частину програми викладатимуть англійською мовою.Тривалість навчання – чотири роки. Набір розпочнеться влітку 2017-го.

«Ми хочемо підготувати наших молодих людей до майбутнього та допомогти сформувати їм нові компетенції людини ХХІ століття, а саме: вміння думати, комунікувати і орієнтуватися в ситуаціях, які змінюються. Програма «Етика-Політика-Економіка» є однією із кращих нагод в Україні, щоб відчути себе людиною, яка знає, вміє, може вивчити нові тренди, моделі, думання і в результаті ініціювати інноваційні рішення, а не займатися діяльністю, яку можна легко перейняти», – декан факультету суспільних наук УКУ, співрозробник програми  Володимир Турчиновський.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...