Новини

У Мукачеві у військовій частині встановлять відеонагляд і облаштують скалодром

Мукачівська міськрада сьогодні, 9 вересня, збільшила фінансування для військової частини, розташованої у місті: загалом у цьому році на підтримку військової частини передбачили 4,5 млн. гривен. За ці кошти планується закупити обладнання для відео нагляду, закупити спорядження для гір, пейнтболу, а також облаштувати скалодром.


Депутати Мукачівської міської ради збільшили фінансування Програми поліпшення умов несення служби, організації виховного та навчального процесу у військовій частині А1556. На 2021 рік для реалізації програми передбачили 4,5 мільйони гривень.

Гроші також спрямують на покращення матеріально-технічного забезпечення військової частини А1556: закупівлю обладнання для інтернет-центру, камер відеоспостереження, встановлення системи відеонагляду на території військової частини та парку бойових машин, встановлення системи документообігу.

Також закуплять пристрій для виготовлення друкованої інформаційної продукції, технічне оснащення для музею бойової слави, гірське спорядження, спорядження для пейнтболу, також планується облаштування скалодрому, – йдеться у повідомленні Мукачівської міської ради.  

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.