У Мукачеві створили «Інклюзивно-ресурсний центр»

Рішення про створення Мукачівської міської комунальної установи«Інклюзивно-ресурсний центр» Мукачівської міської ради сьогодні прийнято на черговій сесії міськради.

Його створено з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, у тому числі у професійно-технічних навчальних закладів, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводу.

Управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Мукачівської міської ради  визначено уповноваженим органом управління комунальноїустанови «Інклюзивно-ресурсний центр».

Фахівці закладу проводитимуть  комплексну оцінку з метою визначення особливих освітніх потреб дитини, розроблятимуть рекомендацій щодо програми навчання, особливостей організації психолого-педагогічної допомоги відповідно до потенційних можливостей психофізичного розвитку дитини. Також вестимуть реєстр дітей, які пройшли комплексну оцінку і перебувають на обліку в центрі, надаватимуть консультацій педагогічним працівникам з питань організації інклюзивного навчання, - повідомляє Мукачівська міськрада.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...