Новини

У Мукачеві стартує театральний фестиваль

Увечері 28.11.1899 року через ці двері до Мукачівського театру увійшли перші глядачі. Їм була презентована вистава  Йожефа Катони «Банк Бан» у виконанні трупи Міклоша Кунгеті.


На честь цієї події у 2012-му році було започатковано театральний фестиваль "Зірковий листопад на Закарпатті", який проходить кожен третій тиждень листопада. 

22 листопада: вистава Львівського обласного академічного музично-драматичного театру імені Юрія Дрогобича (м. Дрогобич) "Сватання на Гончарівці" за однойменною п'єсою Григорія Квітки-Основ'яненка у постановці Владислава Сорокіна.

23 листопада: вистава Закарпатського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. братів Юрія-Августина і Євгена Шерегіїв "Краще залишайся мертвим" за п'єсою Карла Ветлінгера у постановці заслуженого артиста України (2017) Михайла Фіщенка. 

24 листопада: Моновистава за п'єсою Тадеуша Ружевича  “Стара пані висиджує” у постановці Ірини Волицької Творчої  майстерні “Театр у кошику” (м. Львів).

25 листопада: Прем'єрна вистава Мукачівського драматичного театру "Глядачам дивитись суворо заборонено" за п'єсою Жана Марсана у постановці Юрія Крилівця.

26 листопада: комедія Закарпатського обласного угорського театру імені Д. Ійеша "Точка кипіння" за твором Ясміни Рези у постановці Олега Мельничука (на українській мові).

27 листопада:  Закарпатський обласний  театр драми та комедії (м. Хуст), покаже одноактну трагікомедію, за однойменним твором Юрія Васюка - "Коматозники". 
Режисер-постановник вистави головний режисер Театру - В'ячеслав Давидюк.

Мукачівський драматичний театр представить прем'єрний показ вистави «Банкомат», поставлену грузинським режисером Роіном Сурманідзе за п'єсою «Фаті» грузинського драматурга  Ніколоза Сабашвілі. 

Усі вистави починаються о 18:00.

Мукачівська міськрада

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.