
Вчора, 18 лютого, 60 юних шахістів Закарпаття змагалися у Мукачеві за звання чемпіона. Про це інформує пресслужба міської ради.
За повідомленням відомства, перемогу в заліку до 10 років здобув Владислав Матюшкин (Мукачево); друге місце- Назар Лендєл (Ужгород); третє місце- Віктор Глагола (Мукачево).
Кращий результат серед юнаків до 8 років продемонстрував Дмитро Бабинець (Мукачево); друге місце - Даніель Микита (Ужгород); третє місце- Олександр Гундертайло (Мукачево).
Як зазначив Олександр Федів: «Дуже напруженою була боротьба і серед дівчат. Перед останнім туром одразу п'ятеро претендували на "золото". Долю призових місць довелось визначати тільки за додатковими показниками, адже четверо прийшли на фініш з однаковим результатом - 5 очок у семи турах. Цей своєрідний "фотофініш" розставив дівчаток у такому порядку :
І місце- Кіра Горбульова (Ужгород)
ІІ місце- Аріна Джурджа (Ужгород)
ІІІ місце- Домініка Гачкайло (Мукачево)
Звання чемпіонки Закарпаття серед дівчаток до 8 років дісталось 5-річній Амелії Малаховій».
Оперативні та перевірені новини – на нашому Telegram-каналі.