У Мукачеві проведуть реконструкцію 1 поверху хірургічного відділення під відділення екстреної медичної допомоги Мукачівської ЦРЛ

21 липня 2020 року відбулося засідання тендерного комітету відділу капітального будівництва Мукачівської міської ради на якому було розглянуто найбільш економічно вигідну тендерну пропозицію надану учасником ПП «СПЕЦБУД-ЗАХІД» щодо закупівлі робіт по реконструкції 1 поверху хірургічного відділення під відділення екстреної медичної допомоги Мукачівської ЦРЛ по вул. М. Пирогова 8-13.
В результаті розгляду тендерної пропозиції було встановлено, що тендерна пропозиція учасника ПП «СПЕЦБУД-ЗАХІД» відповідає умовам тендерної документації затвердженої Протоколом засідання тендерного комітету відділу капітального будівництва Мукачівської міської ради №68 від 22 червня 2020 року.
 За результатами розгляду та оцінки найбільш економічно вигідної тендерної пропозиції учасника ПП «СПЕЦБУД-ЗАХІД» було прийнято рішення про визначення ПП «СПЕЦБУД-ЗАХІД» переможцем відкритих торгів, щодо закупівлі робіт по об’єкту реконструкції та прийнято рішення про намір укласти договір про закупівлю з переможцем відкритих торгів, а саме з ПП «СПЕЦБУД-ЗАХІД».

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання