У Мукачеві прокуратура взялася за букмекерські контори

У Мукачеві у приміщеннях, замаскованих під спорт-бари, проведено обшуки та вилучено близько сотні комп`ютерних системних блоків,  півсотні моніторів до комп`ютерів і майже стільки ж плазмових телевізорів, а також уся документація.

У кримінальному провадженні за фактом зайняття гральним бізнесом триває досудове розслідування і встановлюється коло усіх причетних осіб

Торік було розпочато кримінальне провадження за фактом зайняття гральним бізнесом (ч.1 ст. 203-2 КК України) і в його рамках правоохоронцями, за належного процесуального керівництва прокуратури області, було проведено ряд оперативно-розшукових заходів та негласних слідчих дій задля встановлення осіб, причетних до організації букмейкерських контор в м.Мукачево.

У результаті викрито незаконну діяльність ряду букмекерських контор, де приймалися ставки на проведення різноманітних матчів, окрім цього там же відвідувачі грали в азартні ігри.

Із приміщень цих гральних закладів, подекуди замаскованих під спорт бари, правоохоронцями, за рішеннями суду, проведено обшуки та вилучено близько сотні комп`ютерних системних блоків,  півсотні моніторів до комп`ютерів і майже стільки ж плазмових телевізорів, а також уся документація.

Наразі вирішується питання щодо судової експертизи комп`ютерної техніки та накладання арешту на вилучені об`єкти. Досудове розслідування у даній справі триває і буде встановлено коло усіх осіб причетних до цієї незаконної діяльності.

 За вчинення вказаного кримінального правопорушення передбачено покарання у вигляді штрафу   від   десяти   тисяч  до  п'ятдесяти  тисяч неоподатковуваних   мінімумів   доходів  громадян  з  конфіскацією  грального обладнання, - повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання