У Мукачеві пройшов фестиваль з жиму лежачи

У спортивному комплексі Мукачівської ДЮСШ пройшли чемпіонати України з пауерліфтингу з жиму лежачи й класичного жиму лежачи серед чоловіків і жінок, юніорів і юніорок, юнаків і дівчат, в яких взяли участь 213 атлетів з 18-ти областей нашої держави, міст Києва і Севастополя.

Скориставшись з нагоди, що змагання проводились вдома, Закарпаття виставило потужний склад команди, спортсмени якої загалом вибороли 10 золотих, 6 срібних і 4 бронзові медалі. До того ж на церемонії нагородження найкращим закарпатським пауерліфтерам Єлизаветі Рижак (Бан)і Євгену Крисі було вручено сертифікати Федерації пауерліфтингу України за встановлені ними у минулі роки рекорди країни.

З-поміж наших атлетів найкращі результати показали ужгородці Олександр Шляхта і Євген Криса, котрі стали чемпіонами у ваговій категорії до 74 кг серед чоловіків і юніорів відповідно.

Чемпіоном серед чоловіків у вазі до 59 кг став мукачівець Олександр Лийвой, серед юнаків «золото» у категорії до 105 кг з величезною перевагою здобув ужгородець Максиміліан Лабінський. Також у доробку закарпатців юнацька і юніорська «бронза»у Мілана Бряника та Василя Герца і «срібло» серед юніорів - у Василя Діуса (всі троє з Мукачева).

У командній першості збірна нашої області посіла 3-тє місце серед юнаків і 2-ге – серед чоловіків.
(Андрій Федорішко, голова обласної федерації пауерліфтингу).