Новини

У Мукачеві презентували документальну книгу «Місто, з якого почалася війна»

Вчора у читальній залі Мукачівської міської центральної бібліотеки ім. О. Духновича відбулася презентація документального видання «Місто, з якого почалася війна».


Як повідомляють у пресслужбі Мукачівської міської ради, збірка досліджень присвячена проблемі порушень прав людини у Слов’янську та відновлення миру на Сході України в 2014–2018 роках. В основі книги – свідчення цивільних осіб, які стали свідками порушень прав людини чи постраждали внаслідок воєнних дій у місті у квітні-липні 2014 року. У книзі проаналізовано функціонування незаконних в’язниць, переслідування мешканців міста за релігійні переконання, залучення неповнолітніх осіб до збройних формувань, питання примусової праці та торгівлі людьми в місцях несвободи, проблеми обстрілів та мінування об’єктів цивільної інфраструктури. Розглянуто також розгортання проросійської пропаганди в місті, проблеми доступу до медичної допомоги під час окупації та пошуку шляхів примирення після відновлення урядового контролю над Слов’янськом.

Розповісти про видання завітали до Мукачівська міська центральна бібліотека імені Олександра Духновича співавторки книги:

Надія Нестеренко, аналітикиня ГО «Східноукраїнський центр громадських ініціатив»,

Марія Білякова, документаторка БФ Восток SOS,

Ганна Куровська, соціологиня та Ірина Довгань, колишня полонена.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.