У Мукачеві податківець вимагав 15 тис грн хабара за зменшення штрафу

У Мукачеві податківець вимагав 15 тис грн хабара за зменшення штрафу

Вчора, 2 червня,  у Мукачеві затримали посадовця Мукачівської об’єднаної ДПІ ГУ Міндоходів у Закарпатській області.  Попередньо встановлено, що він вимагав та одержав від директора одного з товариств неправомірну вигоду у розмірі 15 000 грн. за зменшення розміру штрафних фінансових санкцій.

Податківця затримали при одержанні 15 тис.грн. неправомірної вигоди – розпочато досудове розслідування.    

Прокуратура Закарпатської області розпочала розслідування за фактом одержання неправомірної вигоди поєднаної з вимаганням посадовцем Мукачівської об’єднаної ДПІ ГУ Міндоходів у Закарпатській області – розпочато кримінальне провадження за попередньою правовою кваліфікацією – ч. 4  ст. 368 КК України, –  повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Довідка:

   ч.4 ст 368 КК України - Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання   неправомірної вигоди службовою особою у великому розмірі  або  вчинене  службовою  особою, яка займає відповідальне 
становище,  або  за  попередньою змовою групою осіб, або повторно, або поєднане з вимаганням неправомірної вигоди, -  карається  позбавленням  волі  на  строк  від п’яти до десяти років  з  позбавленням  права  обіймати  певні посади чи займатися певною   діяльністю  на  строк  до  трьох  років,  зі  спеціальною конфіскацією та з конфіскацією майна.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання