У Мукачеві облаштують мультиспортивні майданчики

У Мукачеві облаштують мультиспортивні майданчики

На засіданні архітектурно-містобудівної ради у Мукачеві розглядали проект з реконструкції скверу зі створенням мультиспортивних майданчиків по вулиці Валенберга.

Проект планують втілювати в життя вже цієї весни. Це має бути поліфункцікональний спортивний майданчик для дітей та дорослих для заняття різними видами спорту. Проект презентував керівник комунального підприємства «Мукачевопроект» Іван Черепаня. За його словами  загальна орієнтовна площа  території скверу 2270метрів квадратних,  орієнтовна площа забудови (спортивний павільйон, збірно-розбірна конструкція) – 800 метрів квадратних, дитячий майданчик площею 250 метрів квадрантих. 

Майданчик буде розміщено позаду  ресторанного комплексу на набережній Латориці. Це буде відкритий майданчик для занять багатьма видами спорту ( важка атлетика, бокс, греко-римська боротьба, фітнес, кросфіт, воркаут та інші) , і що головне - безкоштовно.По периметру облаштованої ділянки скверу буде змонтована секційна огорожа для забезпечення цілісності та збереження майна. Задля безпеки відвідувачів на території скверу буде розміщено пункт охорони громадського порядку.

Меценати  хочуть облаштувати майданчики своїм коштом, - повідомляє Мукачівська міськрада.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...