У Мукачеві обговорили особливості девіантних дітей

У Мукачеві обговорили особливості девіантних дітей

10 лютого на базі ВПУ №3 у Мукачеві відбувся круглий стіл на тему «Злагоджена робота усіх ланок, учасників навчально-виховної роботи процесу у роботі з дітьми девіантної поведінки».

Участь у заході взяли і представники системи надання безоплатної правової допомоги на Закарпатті, зокрема, директор Регіонального центру з надання БВПД у Закарпатській області Василь Попадинець, директор Мукачівського місцевого центру з надання БВПД Костянтин Молнар, начальник відділу Мукачівського місцевого центру Мирослава Пилипчинець, начальник відділу Мукачівського місцевого центру Вікторія Бурлака.

Кожен з представників висвітлив діяльність Центру з надання БВПД. Зокрема, розповіли про порядок звернення до центрів, хто та з яких питань може звертатися, як призначається адвокат, що таке первинна та вторинна правова допомога, які документи необхідно мати, аби звернутися до центру тощо.
Крім того, в доповіді начальника відділу Мукачівського місцевого центру Мирослави Пилипчинець акцентовано увагу на роботі з дітьми девіантної поведінки: що це діти, яка поведінка є девіантною, які причини її виникнення. Йшлося і про класифікацію дітей з нестандартною поведінкою, як з ними працювати і які перші кроки робити працівникам професійно-технічних навчальних закладів, - пише Регіональний центр з надання безоплатної
вторинної правової допомоги у Закарпатській області.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання