Новини

У Мукачеві інспектори штрафують водіїв без їх присутності

Інспектори з паркування управління муніципальної інспекції продовжують штрафувати водіїв за неправильну парковку.

Нагадуємо, що за паркування у межах дії знаків «зупинка заборонена» та «стоянка заборонена» порушнику доведеться сплатити 255грн. Якщо водій - порушник сплатить штраф упродовж 10 днів, його вартість становитиме 50% від загальної суми.

Процес виписування штрафів виглядає наступним чином. Інспектори з паркування управління муніципальної інспекції визначають вид порушення, роблять не менше двох фотографій із прив’язкою до геолокації або до нерухомих об’єктів. Після цього інспектори виписують повідомлення про штраф на спеціальному бланку. Одна копія залишається у інспекторів, іншу передають водієві. Якщо водія-порушника немає на місці то інспектор його встановлює за допомогою Національної автоматизованої інформаційної системи (НАІС) і повідомлення про штраф залишають на лобовому склі автомобіля. Якщо порушник нічого не сплатить впродовж 30 днів, то матеріали адміністративного провадження будуть надіслані до виконавчої служби для примусового стягнення штрафу в повному обсязі.

Наразі більшість штрафів інспектори з паркування виписують без участі водія та лише на транспортні засоби з українською реєстрацією, а на транспортні засоби з іноземною реєстрацією інспектори з паркування виноситимуть постанови в присутності водіїв даних автомобілів.

Управління муніципальної інспекції

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.