Новини

У Мукачеві до Дня міста покажуть два роки з життя тилового Закарпаття 

Виставка Ужгородського-пресклубу відбудеться в Мукачеві 22 травня

22 травня, о 16.00 у Палаці культури та мистецтв, м.Мукачево (вул. Штефана Августина, 19) відбудеться відкриття фотовиставки «Закарпаття і війна. Два непрості роки», яку організовує Ужгородський прес-клуб. 


50 робіт закарпатських фоторепортерів,  які з перших днів війни фіксували події в області та продовжують вести фотохроніку, буде розміщено на центральній площі міста.

Представлені роботи: Наталія Боднар, Сергій Гудак, Сергій Денисенко, Владислава Мазур, Янош Немеш, Аня Семенюк, Василь Трофименко, Аттіла Федик, Володимир Хила, Ірина Бреза.

Це вже друга виставка за період повномасштабного вторгнення, якою закарпатські фотокореспонденти та журналісти хочуть показати, як область весь цей час допомагає, працює, волонтерить, проводжає в останню путь своїх героїв. І нагадати важливі моменти із життя тилового Закарпаттяяке зробило усе можливе, щоб люди, які рятувалися з-під обстрілів, змогли тут відчути мирне життя і нагадати собі, що воно повернеться і в їхні рідні міста.

Кордони, вокзали, прощання з героями, волонтерство, допомога військовим, прихистки – Закарпаття це регіон, який по-своєму переживає війну. Запрошуємо відчути настрій та емоції, які передали у своїх роботах фоторепортери. Та поспілкуватися з авторами фоторобіт особисто.

Оперативні та перевірені новини – на нашому Telegram-каналі

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.